Našli jste levnější cenu?

Jste si jisti, že nakupujete od důvěryhodného partnera? Čtěte dále, aby jste věděli, že se nespálíte!

Naše cíle a jak s tím souvisí ceny

Mezi naše cíle patří podávat kvalitní informace o nabízených produktech, vydávat články o produktech, psát recenze, vytvářet kvalitnější fotogalerii produktů, zvěřejňovat a točit vlastní videa produktů, držet permanentní skladovou zásobu u několika tisíc produktů a to vše za udržení příznivé ceny pro zákazníka.

Nižší cena a reklamace, záruční a pozáruční servis

Většinu nabízeného sortimentu odebíráme přímo od výrobců nebo výhradních distributorů v ČR (v případě některých výrobců jsme výhradními internetovými partnery), cenu stanovujeme jako nejnižší možnou s přihlédnutím k našim cílům (které slouží především Vám, našim zákazníkům) a hlavně po dohodě s našimi dodavateli.

Protože naši dodavatelé jsou i ti, kteří výlučně řeší náš servis a reklamace, jsme závislí na kvalitě a dodržování této dohody politiky cen, tedy i na zákaznících se projeví, jak mi dodržujeme cenovou politiku prodeje.

Pokud jste našli nižší cenu než u nás, budeme rádi, když nás o tom budete informovat, zároveň bychom Vás chtěli upozornit na podvodné prodejce, kteří díky šedému dovozu nebo již z důvodu vypovězených smluv s dodavateli nejsou schopni řešit Vaše reklamace a sázejí tak na štěstí, že k reklamaci nedojde.

Základní pravidla podle, kterých stanovujeme ceny

V oblasti ručního nářadí jdeme s cenami i na úroveň velkoobchodů, v takovém případě se snažíme nabídnout množstevní slevy, ale převážně dodržujeme standardní internetové slevy podle jednotlivých výrobců od 3% až do 16%, vždy nabízíme ceny na nejnižší možné hranici a pravidelně je upravujeme podle nadstandardních slevových akcí výrobců a distributorů.

Proto pokud najdete levnější cenu, vždy se ptejte, jestli je vše v pořádku. Není neobvyklou praktikou, že někteří prodejci využívají akčních nabídek zahraničních supermarketů, kdy supermarkety s cílem nalákat co nejvíce návštěvníků jdou s cenou hluboko pod hranici nákupních cen v ČR. U takového zboží pak nemáte možnost jakékoli reklamace.


Zasílat novinky e-mailem

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách na Váš e-mail.

Zavoláme Vám

Napište nám svoje telefonní číslo a my Vám zavoláme.

Prodavač OnLine

Pokud máte nějaké otázky k této stránce, budeme rádi, když nám je položíte prostřednictvím tohoto formuláře. Pokusíme se odpověděť jak nejryhleji to bude možné.

Na dotazy Vám bude odpovídat:
Prodavač OnLine
Michal Matěna
tel.: +420603490776
:
nebo
:
Objednávejte na: 734 750 426