O nás

Pokračujte výběrem další rubriky:

Jsme nový internetový obchod s nářadím, zabýváme se ručním nářadí, elektrickým nářadí, pneumatickým nářadím, hobby, profi, zahradou a dalšími.

V naší nabídce naleznete kvalitní ruční nářadí Triumf professional tools, Wera, elektrické nářadí, profi nářadí WORX, Makita, Narex, pneumatické nářadí Aircraft, Magg, hobby nářadí Ferm, obráběcí a tvářecí stroje Proma, kvalitní profesionální diamantové kotouče Sembo a Laser Cut, kompresory Abac, Comprecise, svářecí techniku Telwin, brusné nástroje Pferd, grily a tepelné zářiče Campingaz, a řadu dalších produktů.

Ze zahrady můžeme nabídnout profesionální štípače Scheppach, bezkonkurenční štípače dřeva Vega, produkty značky Homelite, WoodStar, MTD, Bolens a další...

Od června do září 2008 jsme vyřešili více než 1500 dotazů! Při větších odběrech nabízíme dopravu zdarma nebo další nadstandardní služby.

Snažíme se zajistit i zboží, které nemáme v nabídce, obvykle držíme více než 2000 položek permanentně skladem (hlavně ruční nářadí), stále přinášíme různé akční nabídky a budeme dále rozvíjet poskytované služby pro Váš pohodlný a bezstarostný nákup.

Pokud je cokoli co nám můžete nabídnout nebo máte návrhy na vylepšení služeb napište nám na info@dobre-naradi.cz.

front/items/notFound

Zasílat novinky e-mailem

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách na Váš e-mail.

Zavoláme Vám

Napište nám svoje telefonní číslo a my Vám zavoláme.

Prodavač OnLine

Pokud máte nějaké otázky k této stránce, budeme rádi, když nám je položíte prostřednictvím tohoto formuláře. Pokusíme se odpověděť jak nejryhleji to bude možné.

Na dotazy Vám bude odpovídat:
Prodavač OnLine
Michal Matěna
tel.: +420603490776
:
nebo
:
Objednávejte na: 734 750 426