Průmyslové popisovače

Průmyslové popisovače jsou vhodné k označování materiálu či polotovarů. Popisovače jsou rozděleny podle materiálového použití např. ke značení kovů, oceli, kamene, skla, keramiky, papíru nebo dřeva.

Nabízené popisovače jsou ekologicky šetrné. Vybrat správný popisovač můžete dle povrchového materiálu nebo kvality povrchu, který potřebujete označit, průměru nebo tvaru hrotu požadovaného popisovače, podle trvanlivosti popisu, případně přímo podle typu popisovače, pokud už se Vám nějaký osvědčil. Nabídka popisovačů zahrnuje kuličkové popisovače, lakové popisovače, voděodolné popisovače, popisovače pro permanentní značení, popisovače pro dočasné značení (tekutá křída), popisovače odolné UV záření, bezpečnostní UV popisovače.

Pro snadnější určení vhodného popisovače pro Vaše účely Vám poslouží níže uvedený obrázek. V naši nabídce jsou popisovače rozděleny ze dvou hledisek:

Nejlepším způsobem, jak vybrat a koupit vhodný popisovač, je nalézt vhodný typ popisovače na obrázku, a poté jít rovnou do skupiny vybraného popisovače podle typu (Stylotube a Stylmark, ST2100, HT1000, SL600 a další, SL250, SL065 a další, SL130, SL280, SL09 a další) a dále vybírat už jen barvu či průměr hrotu.

 

 

S těmito parametry nebyly nalezeny žádné produkty.

Zasílat novinky e-mailem

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách na Váš e-mail.

Zavoláme Vám

Napište nám svoje telefonní číslo a my Vám zavoláme.

Prodavač OnLine

Pokud máte nějaké otázky k této stránce, budeme rádi, když nám je položíte prostřednictvím tohoto formuláře. Pokusíme se odpověděť jak nejryhleji to bude možné.

Na dotazy Vám bude odpovídat:
Prodavač OnLine
Michal Matěna
tel.: +420603490776
:
nebo
:
Objednávejte na: 734 750 426